יעל פרידמן לוגו

Visit Wonderland

מארז אליס בארץ הפלאות​

להכניס את הפלאות לחיי היומיום, באמצעות הולכה חווייתית בתוך עולמה של אליס.

"פעמים רבות ראיתי חתול בלי חיוך, חשבה אליס, אך חיוך בלי חתול הוא הדבר הכי מוזר שראיתי בכל חיי".
(לואיס קרול)

נר Voluspa
עמוד הולכה אליס בארץ הפלאות - איור

Visit Wonderland

סיור רב חושי בארץ הפלאות

להכניס את הפלאות לחיי היומיום, באמצעות הולכה חווייתית בתוך עולמה של אליס.

"פעמים רבות ראיתי חתול בלי חיוך, חשבה אליס, אך חיוך בלי חתול הוא הדבר הכי מוזר שראיתי בכל חיי".
(לואיס קרול)

כולנו גדלנו על אליס ועל ארץ הפלאות, הארץ שבה החוקים שונים מכל מה שאנחנו מכירים. בארץ הפלאות הכל יכול לקרות. מארז אליס בארץ הפלאות יסייע לכם להשתחרר מהכבלים, התפיסות והעכבות – ולאמץ נקודת מבט חדשה שתאפשר לכם להתבונן על עצמכם ועל העולם בצורה שונה לחלוטין ממה שהתרגלתם.

אתם אוחזים ביד מארז קסום, שייקח אתכם למסע בלתי נשכח בארץ הפלאות, במסגרת טקס רב-חושי: שימוש מודרך בפריטים המצורפים למארז יאפשר לכם לחוות חוויה משמעותית שמערבת את כל החושים, ולהישאר עם טעם של עוד. תרתי משמע…

מתנת חמשת החושים איור ערכה כוללת

הטקס מהווה שער המחבר בין הגוף, הנפש והרוח ומסייע ביצירת משמעות עמוקה יותר לתהליכים ולחוויות שאנו עוברים. הוא מאפשר לנו למקד את כוונתנו ובכך לסייע לנו בתהליכי הבנה וריפוי פנימיים משמעותיים. בדרך זו הוא עוזר לנו להפוך את הרגיל והיומיומי ליוצא דופן ובעל השפעה.

לפני שמתחילים בטקס, פנו לעצמכם זמן (כשעה וחצי לפחות), שימו את הטלפון על שקט והניחו אותו במרחק מה כדי שלא יסיח את דעתכם. לבשו לבוש נוח, פרסו לפניכם את כל הפריטים שנמצאים בערכה, הכינו קנקן עם מים חמים ופעלו לפי ההמלצות הבאות.

המלצות שימוש במארז אליס בארץ הפלאות
איור שוקולד

01

מתחילים מהצלילים

הפעילו את הקישור המצורף לקובץ השמע. מוסיקת הרקע תלווה אתכם לאורך החוויה. אורך הקובץ הוא כ 20 דקות (הקשיבו לו כאוות נפשכם). מומלץ להשתמש ברמקולים איכותיים ע"מ למקסם את החוויה.

איור נר

02

פזרו ניחוחות של ארץ הפלאות

הדליקו את הנר, הקטורת או המבער המצורפים למארז, כדי לפזר ניחוחות פרחוניים ברחבי החלל. בכל שאיפה היזכרו בפרחים השרים והמדברים שפוגשת אליס.

איור תיון

03

הכינו את מסיבת התה הפרטית שלכם

בעזרת התה והספל המצורפים. אך רגע לפני שלוקחים לגימה (ועוד לגימה), אף מסיבת תה לא שלמה בלי פטיפורים. סדרו את השוקולדים המעוצבים על גבי הצלוחית המצורפת. בכל נגיסה, יתגלו רבדים, מרקמים וטעמים נסתרים של המציאות. מומלץ להשאיר קצת צידה לדרך, לקראת המסע שאתם הולכים לעבור.

איור קלף

04

צאו למסע בארץ הפלאות

אתם מוזמנים לפסוע אל ארץ הפלאות ולהתבונן על המציאות בצורה אחרת לגמרי: התרווחו לעצמכם במקום שקט, שבו או שכבו, וצאו למסע קסום ברחבי הדמיון באמצעות האזנה לקטע הבא (אורכו כ 30 דקות):

סירת אוריגמי

05

צאו לסיור ביער

בשובכם מארץ הפלאות, כשברקע המוזיקה ממשיכה להתנגן, אתם מוזמנים להתבונן בספירה הירוקה (טרריום), ולתת לעיניים שלכם לתור אחר אלמנטים קסומים מעולמה של אליס ברחבי היער הפתוח.

איור מארז פרלינים

06

קחו מפעם לפעם לגימה מהתה ונגיסה מהשוקולד

והיזכרו בחוויות שאספתם בארץ הפלאות. אפשר מדי פעם לעצום עיניים, ולתת לבלוטות הטעם ולחוש הריח להוביל אתכם. רק אל תשכחו לסיים את התה...

איור ספל

07

קחו נשימה ארוכה ואיטית

עצמו את העיניים, נשמו ושאפו באיטיות. האזינו ברוגע לצלילים המתנגנים ברקע, תנו לניחוחות הפרחוניים לעטוף אתכם, שתפו את חוש הטעם בחגיגה ואפשרו לחוויית הפלאות להיספג בגוף ובתודעה.

איור טרריום

08

לא לשכוח לטפל בספירה הירוקה.

כל טיפול בה יחזיר אתכם לחוויה המופלאה, יאפשר לכם להמשיך לעבד אותה ולגלות רבדים נוספים שלה.

גם אחרי שחזרתם ממסע אחד, אפשר לצאת למסעות נוספים – כל אחד יהיה שונה ממשנהו. אתם מוזמנים לחזור ולהקשיב לקטעי מוסיקת הרקע ולדמיון המודרך מתי שרק תרצו, לשקוע בהרהורים, להירגע ולהתבונן בספירה הירוקה, אשר תעלה בכם חוויות מהמסעות שחוויתם בכל פעם שתשבו או תעברו לידה.

הרשמו לקבלת הטבות בלעדיות ועדכונים.
ובנוסף, 7% הנחה לרכישה הראשונה באתר!

** ללא כפל הנחות. בתוקף 30 יום מתאריך ההרשמה. הטבה אחת ללקוח. לא כולל דמי משלוח.