יעל פרידמן לוגו
מתנה לולנטיין עמוד הולכה אהבה זוגית איור
נר Voluspa

Love Birds

סיור מרחיב לב בגן האהבה

מארז האהבה הזוגית הוא הניצוץ הקטן שיגרום להבערת אש האהבה, במסגרת מסע רומנטי ורב-חושי שמקרב לבבות אוהבים.

"את הדברים הכי טובים ויפים בעולם הזה לא ניתן לראות ואפילו לא לשמוע, אך אפשר להרגיש אותם בלב".

(הלן קלר)

בתחילת הקשר אנחנו מרגישים בעננים: הלחיים סמוקות, הבטן מתמלאת בפרפרים,
הדופק עולה והחיוך מתרחב בכל מפגש עם בחירי ליבנו. ממש כאילו אחד מחצי האהבה המוזהבים של קופידון בא במגע עם הלב שלנו. מי אמר שאי אפשר ליהנות מאותה רמת התרגשות – לא משנה באיזה שלב מצוי הקשר שלכם?

גם אם הקשר נמצא בתחילתו וגם אם אתם חוגגים שנים של זוגיות – האהבה פועמת כל העת בלבבות של שניכם. גם אם לפעמים השגרה משכיחה את זה… כל שצריך הוא להדליק מדי פעם ניצוץ אחד קטן, שיגרום ללהבה שוב לגדול ולעטוף אתכם בתחושה חמימה וממכרת.

איור ערכה כוללת

מארז האהבה הזוגית יאפשר לכם לצאת למסע משותף שיעמיק את החיבור הרגשי, יעודד אתכם לפתוח את הלב ויזכיר לכם מה אתם כל כך אוהבים בבן או בת הזוג שלכם. על תקן החיצים המוזהבים של קופידון: כמוסות אהבה רומנטיות שמפעילות את כל החושים, ומעלות את רמות החיבה והאהבה לשיאים חדשים.

מוזמנים לצאת למסע משותף שיגביר את אש האהבה – ולחוות פעם אחר פעם קרבה עמוקה.

לפני שמתחילים בטקס, פנו לעצמכם זמן (כשעה וחצי לפחות), שימו את הטלפון על שקט והניחו אותו במרחק מה כדי שלא יסיח את דעתכם. לבשו לבוש נוח, פרסו לפניכם את כל הפריטים שנמצאים בערכה, הכינו קנקן עם מים חמים ופעלו לפי ההמלצות הבאות.

המלצות שימוש במארז אהבה זוגית
איור שוקולד

01

מתחילים מהצלילים

הפעילו את הקישור המצורף לקובץ השמע. מוזיקה מרחיבת לב תלווה אתכם לאורך החוויה. אורך הקובץ הוא כ 20 דקות (הקשיבו לו כאוות נפשכם). מומלץ להשתמש ברמקולים איכותיים ע"מ למקסם את החוויה.

איור נר

02

פזרו ניחוחות רומנטיים של פרחים ופירות

הדליקו את הנר, הקטורת או המבער המצורפים למארז, והבעירו את אש האהבה באמצעות עוצמת הניחוח.

איור תיון

03

הכינו את שיקוי האהבה

בעזרת הכוסות או הספלים המיוחדים שמרחיבים אל הלב ובעזרת המשקה או התה. רגע לפני שלוקחים לגימה (ועוד לגימה) משיקויי האהבה המצורף, סדרו את סמלי האהבה השוקולדיים על גבי הצלוחית המצורפת. בכל נגיסה, יתגלו רבדים, מרקמים ומילויים מעוררי רומנטיקה.

איור קלף

04

התכוננו למסע של אהבה

אתם מוזמנים לפסוע בין פיתולי גן האהבה הפרטי שלכם, ולגלות בכל פעם פרטים חדשים ומסקרנים שיקבלו ממש עוד מעט משמעות חדשה ומרגשת. התרווחו לעצמכם במקום שקט, שבו או שכבו, וצאו למסע קסום באמצעות האזנה לקטע הבא (אורכו כ 25 דקות, אפשר גם להחזיק ידיים תוך כדי ):

סירת אוריגמי

05

צאו לסיור בגן האהבה

בשובכם מהמסע, כשברקע המוזיקה ממשיכה להתנגן, אתם מוזמנים להתבונן בספירה הירוקה (טרריום) המצורפת למארז, ולהיזכר בשבילים המתפתלים, בפינות החמד הרומנטיות ובחוויות המלבבות מתוך המסע המשותף. כנפי המלאך במרומי הגן, יזכירו לכם מה הדבר החשוב ביותר בחיים...

איור מארז פרלינים

06

קחו מדי פעם לגימה משיקוי האהבה ונגיסה מהשוקולד

והיזכרו בחוויות שאספתם לאורך הסיור בגן הרומנטי. אפשר מדי פעם לעצום עיניים, ולתת לבלוטות הטעם ולחוש הריח להעצים את הזיכרונות.

איור ספל

07

קחו נשימה ארוכה ואיטית

עצמו את העיניים, נשמו ושאפו באיטיות. האזינו ברוגע לצלילים המתנגנים ברקע, תנו לניחוחות הרומנטיים לעטוף אתכם, שתפו את חוש הטעם בחגיגה ואפשרו לאהבה שעוטפת אתכם להיספג בכל תא ותא בגוף.

איור טרריום

08

לא לשכוח לטפל בספירה הירוקה.

כל טיפול בה יחזיר אתכם לחוויה הקסומה, יאפשר לכם להמשיך לעבד אותה ולגלות רבדים נוספים שלה.

גם אחרי שחזרתם ממסע אחד, אפשר לצאת למסעות נוספים – כל אחד יהיה שונה ממשנהו. אתם מוזמנים לחזור ולהקשיב לקטעי מוסיקת הרקע ולדמיון המודרך מתי שרק תרצו, לשקוע בהרהורים, להירגע ולהתבונן בספירה הירוקה, אשר תעלה בכם חוויות מהמסעות שחוויתם בכל פעם שתשבו או תעברו לידה.

אספקת מארזים: בדר”כ בין 3-10 ימי עסקים. (בין אם נבחר משלוח או איסוף עצמי). **משלוח הינו בתוספת תשלום ומחושב בקופה.