יעל פרידמן לוגו

הכנסת טרריומים לסביבת המשרד: תועלת פסיכולוגית, אסתטית וארגונית

טרריום אליס בשולחן משרדי

בסביבה הארגונית המתמקדת בפרודוקטיביות ובהישגיות, לפעמים קשה למצוא דרך להכניס את הטבע החופשי והרגוע במלוא הדרו לחלל העבודה. זהו המקום שבו טרריום – מיני חלל ירוק ומטופח בזכוכית, נכנס לתמונה. הטרריומים מציעים חוויה ירוקה ונעימה, וכמו כן הם מכילים יתרונות פסיכולוגיים, אסתטיים וארגוניים.

יתרונות פסיכולוגיים ושכליים

מחקרים רבים מתחום הפסיכולוגיה מצביעים על השפעה חיובית של הטבע על התנהלות ואיכות החיים של בני האדם. נוכחות “יצירות טבע” כמו טרריומים יכולה לשפר את רמת הבריאות הנפשית, להקטין רמות לחץ ולהגביר ריכוז. כך שטרריום אינו רק אובייקט דקורטיבי, אלא גם כלי פסיכולוגי שיכול לשפר את הבריאות הנפשית.

 

 

יתרונות ארגוניים

מעבר ליתרון האישי לעובד, הכנסת טרריומים למשרד נותנת ערך מוסף לארגון כולו. כאשר עובדים מרגישים שהארגון בו הם עובדים דואג לנוחיותם ולבריאותם הנפשית, מתפתחת תרבות ארגונית של תמיכה וכיבוד. זהו גורם משמעותי לשמירה על רמת נאמנות גבוהה בקרב העובדים, ובכך, הוא מסייע בהפחתת ביצוע שגיאות והגברת הפרודוקטיביות.

 

 

טרריום – מתנה למשרד לעובדים

הטרריום משמש כמתנה מושלמת לעובדים ברגעים חשובים כמו ימי הולדת, חגים כמו ראש השנה ופסח, או אפילו כמתנה לעובד מצטיין. העובד יכול לבחור אם להשאיר את הטרריום על שולחנו במשרד או לקחתו הביתה. בכל מקרה, הטרריום יישאר מונח כתזכורת חיה וירוקה לעובד שהארגון דואג לו וחושב עליו.

 

 

לסיכום

כשמדובר במתנות למשרד או לחג, טרריומים למכירה נמצאים ברשימת האופציות לרכישה ע”י ארגונים שונים. הם לא רק מציעים חוויה אסתטית ותרבותית, אלא גם משפרים את בריאות הנפש ותורמים לכלל האווירה בארגון. בהחלט, לקנות טרריום כמתנה לעובד הוא “win-win” לכולם: העובד, הארגון והסביבה.

על כן, אם אתם מחפשים דרכים לשידרוג חווית העובדים בארגון שלכם ולחיזוק הקשר של העובדים לארגון, זו הזדמנות מעולה לבחור בטרריומים כמתנות לעובדים, ולתרום לכך לבריאות הנפשית, המנטלית והארגונית של כולם.

 

 

נשמע מעניין, תעבירי אותי לדף מוצרי טרריום צמחים למשרד.

הטרריומים המומלצים שלנו עבור מתנות למשרד :
(או אולי סדנא קבוצתית להכנת טרריומים ?)

הרשמו לקבלת הטבות בלעדיות ועדכונים.
ובנוסף, 7% הנחה לרכישה הראשונה באתר!

** ללא כפל הנחות. בתוקף 30 יום מתאריך ההרשמה. הטבה אחת ללקוח. לא כולל דמי משלוח.